POLİTİKALARIMIZ

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

“Teknik Çizgi Kesim Büküm Metal İşleme San. ve Tic. Ltd. Şti.” olarak, sürdürülebilir çevre, iş sağlığı / güvenliği ve sürdürülebilir gelişme felsefesine her zaman bağlı kalacak ve mevcut yasal mevzuata uygun olarak her bir iş sürecimizi sürekli olarak geliştirecek vetüm iş planlarımızı bu prensibe uygun olarak şekillendireceğiz. Faaliyetlerimizin çevreye olan etkilerini analiz ederek her zaman “daha az tüket / daha az kirlet” felsefesine bağlı kalacak ve tüm proseslerimizi yüksek “çevre hassasiyeti” ile tasarlayacağız.

Bizler için en önemli kaynak, özveri ile çalışan personelimizdir. Bu sebeple, personelimizin sürekli gelişimini sağlayacak ve her bir personelin, kendini bu büyük ailenin değerli bir ferdi olarak hissetmesi için gereken her türlü hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz. Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği şartlarını yasal mevzuata uyumlu olarak sürekli denetleyecek ve iyileştireceğiz. Milli ekonomiye destek misyonu ile, etkin üretim ve hizmet yöntemleri geliştirerek siparişten teslimata kadar tüm proseslerimizde verimliliği devamlı olarak arttıracak ve kalitemizi yükselteceğiz.

Müşteri beklentilerini sürekli olarak analiz ederek beklentilerin ötesinde ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bunun yanı sıra bizimle çalışan tedarikçilerimizi, “kalite bir ekip işidir” felsefesine göre ekibimizin bir parçası olarak kabul edecek ve gelişimlerine katkıda bulunmak için kalite yönetim sistemimizi entegre olacak şekilde sürdüreceğiz.

TUĞRUL KARABAY
Genel Müdür

EYS Ek-2 EYS Politikası Rev.1
Yayın Tarihi: 18.01.2018